طراحی سایت حرفه ایی

 

طراحی سایت  یکی از زیر مجموعه های خدمات شرکت وبکوب است که در زمینه طراحی سایت و سئو (بهبود امتیاز و ساختار سایت) در سال 1391 شروع به فعالیت نمود.
بابون وب! یکی از بهترین و تخصصی ترین شرکت های طراحی و توسعه وب، سئو و بهینه سازی سایت در ایران می باشد. ما همواره تمام تلاش خود را در استفاده از تکنولوژیهای روز و تغییرات جدید و اعمال این تغییرات در زمینه پیاده سازی سایت و سئو در بستری مناسب نموده ایم. وبکوب با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات، ارائه خدمات طراحی با کیفیت گرافیکی مطلوب و مطابق با خواسته مشتری، پیاده سازی اصولی سئو و ارائه یک سایت کاملا بهینه و آماده و پاسخگویی به مشکلات مشتریان ارجمند در کمترین زمان پا به عرصه ارائه خدمات تجاری نهاد.

طراحی سایت

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت وبکوب در زمینه طراحی وبسایت 5 سال مشغول به فعالیت می باشد.  وبکوب آماده ارائه دادن راه حل های خلاقانه برای تجارت آنلاین شما می باشد. دغدغه ی تیم وبکوب همواره ارائه دادن خدمات جامع تر و متفاوت تری در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی به مشتریان است . بزرگترین تضمین در طراحی و پیاده سازی سایت های ایده پویا ، منحصر به فرد بودن به همراه تجربه و کیفیت است.به علت استفاده زیاد از اینترنت در میان افراد شرکت وبکوب بر آن شد تا فعالیتش را در حوزه های مختلف وبی گسترش دهد و به صورت تخصصی در زمینه طراحی انواع سایت های داینامیک ،  طراحی گرافیک تخصصی سایت و لوگو و ست اداری ، طراحی انیمیشن های تحت وب  و طراحی سایت هایی با قالب اماده و وب سایت های پکیجی با قیمت پایین تر مشغول به فعالیت است .

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی یک وسیله بازاریابی مدرن برای معرفی بهتر کلینیک، کاهش وقت و هزینه درمانگاه، ارتباط بهتر با بیماران و رزرو وقت آسان توسط بیمار است.

تقریبا می‌توان گفت امروزه هر کسب و کاری برای معرفی خود به مشتریان به وب سایت نیاز دارد. با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت داشتن وب سایت به امری ضروری تبدیل شده است. یکی از مشاغل با اهمیت که به سلامتی جامعه نیز تاثیر بسزایی دارد، پزشکی است و تعداد کسانی که به دنبال آشنایی با انواع بیماری‌ها و روش‌های درمانی در سایت ها هستند، زیاد هستند. همچنین یک وب سایت پزشکی می‌تواند مانند یک کتاب پزشکی به بیماران و یا حتی کسانی که علاقه به فعالیت در این حوزه دارند، کمک کند.
طراحی سایت ویژه پزشکان می‌تواند راه‌حلی برای پزشکان باشد تا با بیماران خود تعامل برقرار کنند و به آنها کمک کنند. یک سایت پزشکی می‌تواند دارای امکاناتی مانند معرفی پزشک، اخبار و مقالات پزشکی، مدیریت دیدگاه‌ها، سوالات رایج پزشکی، رزرو وقت، بخش دیدگاه های مشتریان و ده‌ها امکانات دیگر باشد.

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی ، هدف معرفی و نمایش نمونه کاها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ی مثبتی محسوب می شود.
 با قرار دادن محصولات در وب سایت ، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و برای تعداد افراد زیادی فراهم می شود.  وب سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط مشتریان نیز می باشد. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی ، خود نوعی بازاریابی اینترنتی است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی

با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، حضور پر رنگ فروشندگان کالا در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است. عوامل زیادی وجود دارد که باعث میشود یک سایت فروشگاهی را “خوب” قلمداد کنیم. طراحی یک فروشگاه آنلاین باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید و اعتماد را به کاربر القا کرده و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.

همیشه اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و هچنین نحوه استقبال فروشنده، نقشی مهم در تصمیم گیری وی برای خرید دارد؛ این نکته در مورد یک فروشگاه آنلاین نیز صادق است. سایتی که بر مبنای اصول روانشناسی خرید، عناصر بصری مناسب و استراتژی دقیق فروش طراحی شده باشد، به عنوان یک فروشنده آنلاین حرفه ای و آگاه برای شما عمل میکند.

تماس با ما